Кишинев
на сайте с 23.04.2019

manager de proiecte

Invităm în echipa noastră un manager de proiecte!

Responsabilitățile și obligațiunile candidatului:

Identificarea noilor clienți / Deservirea și consultarea clienților curenți;
Crearea ofertelor/ bugetelor pentru clienți;
Semnarea contractelor;
Supervizarea procesului de organizare și pregătire a proiectului;
Coordonarea cheltuielilor preconizate pentru proiect, conform bugetului prestabilit;
Urmărirea procesului de demontare;

Cerințe față de candidat:
Gândire creativă;
Experiență în domeniu;
Rezistență la stres;

Capacitatea de a învăța rapid;
O foarte bună stăpânire a Microsoft Office - PowerPoint , Excel sau Mac – Keynote, Numbers;
Posedare excelentă a limbii române – scris și vorbit;

Oferim:
- Angajarea pe termen lung cu potențial de creștere
- Remunerare atractivă;
- Lucru cu o echipă profesionistă și proiecte inovatoare;
- Loc de muncă în centrul orașului

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să ne scrie la adresa: alinatropanets@gmail.com
Sau să sune la numărul de telefon: +37360994499

În mod obligatoriu, la scrisoare se atașează CV-ul, portofoliul și datele de contact
подано: 23.04.2019 номер: 8604 просмотры: 629
Всего: 0 отзывов
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!
Похожие объявления
Evacuator 24/24 Servicii Evacuator Chisinau - Tractari Auto Moldova Tel:060-960-960
Evacuator 24/24 Servicii Evacuator...
Кишинев
150 леев
Achiziționează mobila de bucătărie de cea mai înaltă calitate de la mobilier.md
Achiziționează mobila de...
Кишинев
Цена не указана
Кишинев